r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

CleanMem 2.5.0

Strona główna Windows Narzędzia Narzędzia systemowe
Pobierz program przy pomocy Asystenta pobierania zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

CleanMem to niewielkie narzędzie, służące do optymalizacji zużycia pamięci RAM w systemie Windows (XP/Vista/7/8). Dzięki niemu bardzo łatwo oczyścimy pamięć z przechowywanych w niej zbędnych zasobów i informacji.

Takie rozwiązania jak CleanMem zagościć powinny na komputerach każdego użytkownika środowiska operacyjnego Microsoftu. Podczas codziennej pracy z wszelakim oprogramowaniem w pamięci RAM zapisywane zasoby, które zawierają różnego typu dane wymagane do jego działania. Często zdarza się jednak tak, że pomimo, iż dane aplikacje zostaną zamknięte to zasoby dalej przechowywane są w pamięci RAM. Taka kolej rzeczy powodować może spadek wydajności zarówno kolejnych uruchamianych programów, jak również samego systemu.

r   e   k   l   a   m   a

Sposobem na tego typu problemy jest narzędzie CleanMem, umożliwiające wygodne zwalnianie zbędnie zajmowanych partii pamięci RAM. Po uruchomieniu dostępne jest ono z poziomu tzw. tray'a oraz niewielkiego gadżetu wyświetlanego na pulpicie komputera. Z jego poziomu uzyskamy informacje o zajętej/wolnej przestrzeni pamięci, a także szczegółowe dane o pliku wymiany oraz działających w systemie procesach.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
  #3 12.03.2016 19:27

ty jestes chory

  #2 29.08.2014 15:43

@tolep: żenuła.Pozdrów Krzesiny i wszystkie Efy:)

tolep   5 #1 26.08.2014 18:40

Myślałem że takie chore pomysły i idiotyczne programiki przeszły do historii. Niestety, myliłem się jak widać...

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.