CleanMyPC Registry Cleaner 4.50

Strona główna Windows Archiwum Programy archiwalne
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

CleanMyPC Registry Cleaner to rozbudowane narzędzie do optymalizacji rejestru systemowego. Aplikacja czyści i naprawia występujące w nim błędy oraz defragmentuje całą jego zawartość.

Program przeprowadza dokładną analizę rejestru systemowego, a następnie znajduje wszelkie nieprawidłowości i inne błędy, które w znacznym stopniu spowalniają pracę systemu operacyjnego. Po wykonaniu tych czynności, nie tylko naprawimy i zoptymalizujemy rejestr, ale również zmniejszymy ryzyko wystąpienia awarii komputera oraz zwiększymy wydajność systemu Windows.

CleanMyPC Registry Cleaner umożliwia też wykonanie defragmentacji rejestru systemowego, która w znacznym stopniu przyśpieszy uruchamianie i działanie samego systemu operacyjnego. Oprócz tego w jego zasobach znajdziemy niezbędny moduł do tworzenia i przywracania kopii zapasowej, narzędzie do zarządzania aplikacjami uruchamianymi przy starcie systemu, a także bibliotekę BHO (Browser Helper Object) przeznaczonej dla przeglądarki Internet Explorer, która służy do wykrywania i likwidowania podejrzanych plików.

Uwaga!

Program CleanMyPC Registry Cleaner dostępny jest w wersji Trial i pozwala na 15 dni darmowego testowania.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
  #4 28.05.2013 22:08

ale porazkqa nie da rady nic naprawic za darmo :(

Virtus   7 #3 24.07.2012 01:02

Program jest - jak widzę - niedoceniony. Korzystam z niego od lat, i moim zdaniem jest znacząco lepszy od CCleanera.

  #2 29.04.2012 22:25

Można przetestować komputer, ale bez zapłacenia $30 się nie naprawi błędów.

  #1 14.04.2012 08:06

Ciekawe dlaczego dodatek WOT ostrzega przed odwiedzeniem strony producenta i twierdzi że strona ma złą reputacje