r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

ClearLock: block distractions! 2.2

Strona główna Android Zdrowie i aktywność Relaks i koncentracja

ClearLock: block distractions! to program służący do blokowania programów, które uznamy za zbyt rozpraszające naszą uwagę. Dzięki temu, będziemy mogli się skupić na sprawach ważnych zamiast spędzać długie godziny w mediach społecznościowych na smartfonie.

Zasada działania aplikacji ClearLock jest prosta. Wybieramy programy, których chcemy się pozbyć na jakiś czas i ustalamy, kiedy mają być one ponownie dostępne. Następnie naciskamy przycisk Start, a program resztę zrobi za nas. Gdy spróbujemy uruchomić wskazaną wcześniej aplikację, zobaczymy komunikat, że została ona zablokowana przez ClearLock. Dopiero, gdy minie ustalony przez nas czas, będziemy mogli znowu włączyć te programy, które wcześniej unieruchomiliśmy. W grę wchodzi też ponowne uruchomienie telefonu, które czyści wcześniejsze ustawienia w programie ClearLock.

r   e   k   l   a   m   a

Aplikacja jest darmowa, ale za nieco ponad 7 zł możemy wykupić wersję Pro. Pozwala ona planować z wyprzedzeniem sesje, w których nie będziemy chcieli być rozpraszani przez określone programy, daje też dostęp do widgetu uruchamiania ClearLock z pulpitu naszego smartfonu.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Najlepsze aplikacje na Androida z 2015 roku – nie tylko te najsłynniejsze

28
OPROGRAMOWANIE 31.12.2015 | Łukasz Maślanka

Aplikacji na urządzenia z Androidem jest dziś więcej, niż na jakąkolwiek inną platformę. W sklepie Google Play można spędzić godziny, szukając coraz to nowych programów. W 2015 r. w świecie Androida pojawiło się sporo perełek, na które warto zwrócić uwagę. Oto nasz wybór najciekawszych aplikacji na Androida, wydanych w kończącym się właśnie roku. Szukając programów na Androida wydanych w dobiegającym końca 2015 r., przyjęliśmy dwa kryteria wyboru. Po pierwsze, polecimy Wam kilka aplikacji z grona tych najbardziej znanych, pobieranych miliony razy przez użytkowników z całego świata. Po drugie…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.