ClearLock: block distractions! ClearLock: block distractions! 2.2

Strona główna Android Zdrowie i aktywność Relaks i koncentracja
Pobierz program
lub zeskanuj:

ClearLock: block distractions! to program służący do blokowania programów, które uznamy za zbyt rozpraszające naszą uwagę. Dzięki temu, będziemy mogli się skupić na sprawach ważnych zamiast spędzać długie godziny w mediach społecznościowych na smartfonie.

Zasada działania aplikacji ClearLock jest prosta. Wybieramy programy, których chcemy się pozbyć na jakiś czas i ustalamy, kiedy mają być one ponownie dostępne. Następnie naciskamy przycisk Start, a program resztę zrobi za nas. Gdy spróbujemy uruchomić wskazaną wcześniej aplikację, zobaczymy komunikat, że została ona zablokowana przez ClearLock. Dopiero, gdy minie ustalony przez nas czas, będziemy mogli znowu włączyć te programy, które wcześniej unieruchomiliśmy. W grę wchodzi też ponowne uruchomienie telefonu, które czyści wcześniejsze ustawienia w programie ClearLock.

Aplikacja jest darmowa, ale za nieco ponad 7 zł możemy wykupić wersję Pro. Pozwala ona planować z wyprzedzeniem sesje, w których nie będziemy chcieli być rozpraszani przez określone programy, daje też dostęp do widgetu uruchamiania ClearLock z pulpitu naszego smartfonu.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!