Clear-Pro 5.0.2

Strona główna Windows Firma Zarządzanie produkcją
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie

Program przeznaczony do zarządzania produkcją, a także wspomagający obsługę magazynu i sprzedaży.

Clear-Pro pozwala m.in. na rozbudowane planowanie produkcji, przeprowadzanie różnego rodzaju analiz, raportowanie potrzeb zaopatrzeniowych, generowanie zamówień do dostawców na podstawie analizy braków materiałowych, a także wspomaga realizację produkcji i umożliwia jej rozliczanie i obliczanie kosztów robocizny. Program posiada ponadto funkcje wspomagające obsługę magazynu i prowadzenie sprzedaży. Umożliwia prowadzenie dowolnej ilość magazynów z deklarowanymi metodami wycen (FIFO, LIFO, średnioważona, ewidencyjna) i wielorodzajowością (surowce, półwyroby, wyroby gotowe itd.), a także wystawianie różnego rodzaju faktur i przeprowadzanie analiz sprzedaży.

Cechę wyróżniającą Clear-Pro jest wykorzystanie bezpłatnego serwera baz danych MySQL.

Główne funkcjonalności dodane w wersji 3.4.0

  1. Eksport danych do systemu księgowego Symfonia: faktury zakupu, faktury sprzedaży, dokumenty magazynowe
  2. Elastyczna konfiguracja "schematów księgowych" na podstawie własnego planu kont umożliwiająca indywidualną konfigurację plików eksportowych do systemów zewnętrznych

Uwaga!

  1. Wersja demonstracyjna uruchamia się na zdalnej bazie bez potrzeby instalacji serwera MySQL. Do pracy programu na własnej bazie wymagana jest wcześniejsza instalacja serwera baz danych MySQL, który można pobrać na stronach producenta.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!