ClearView Gestures ClearView Gestures 2.0.0

Strona główna Android Akcesoria Inne akcesoria
Pobierz program
lub zeskanuj:

Aplikacja ClearView Gestures na urządzenia z Androidem służy do usprawniania pracy ze smartfonem lub tabletem. Pozwala bowiem definiować gesty służące do uruchamiania aplikacji bez konieczności wyszukiwania ich w menu zainstalowanych programów.

Za pomocą programu ustalamy poszczególne gesty. Wpisując np. literę K, możemy ją przypisać jako gest włączania aplikacji Kontakty. Podczas ustalania gestu, program prosi o podanie go trzykrotnie, aby w ten sposób jak najlepiej go się nauczyć i zminimalizować ryzyko błędnego odczytania ruchów palca na ekranie urządzenia.

Po ustaleniu gestów, aplikacja pracuje w tle, a skrót do niej znajdziemy albo na rozwijanej belce powiadomień, albo na ekranie głównym urządzenia. Po wywołaniu programu, wyświetli się pole rysowania gestów i pozostaje tylko wykonać właściwy ruch palcem, aby uruchomić np. daną aplikację, skrót do wybranych kontaktów z książki telefonicznej, zarządzać ustawieniami WiFi lub Bluetooth lub otwierać strony internetowe .

W wersji Pro program ClearView Gestures zawiera dodatkową opcję, dzięki której wywoływanie ekranu rysowania gestów jest możliwe dzięki prostemu przesunięciu palca od krawędzi ekranu urządzenia. Wydanie Pro aplikacji kosztuje 3,99 zł.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!