r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Clementine Remote

Strona główna Android Akcesoria Piloty

Clementine Remote to aplikacja umożliwiająca zdalne sterowanie wieloplatformowym odtwarzaczem muzycznym Clementine. Aplikacja działa z wersją 1.2 odtwarzacza, wydaną 15 października 2013 roku.

Z pomocą Clementine Remote możliwe jest zdalne sterowanie odtwarzaniem, wybór listy odtwarzania wraz z możliwością losowania lub powtarzania zawartych na niej utworów oraz blokowanie lub dodawanie ścieżek do ulubionych. Ponadto aplikacja pozwala zmienić głośność odtwarzania lub automatycznie przyciszyć muzykę, kiedy odbieramy telefon.

r   e   k   l   a   m   a

Podczas odtwarzania można obejrzeć okładkę płyty oraz odszukać tekst utworu. Możliwe jest także pobieranie utworów z biblioteki Clementine na telefon, gdzie posłuchać ich można w innym odtwarzaczu. Na Androidzie 4.0 i nowszym sterować odtwarzaczem można także z ekranu blokady.

Co ważne, aplikacja sama odnajdzie odtwarzacz w sieci lokalnej, bez potrzeby konfiguracji ręcznej. Jedyne, co musi zrobić użytkownik, to w ustawieniach odtwarzacza włączyć możliwość sterowania pilotem i ewentualnie także możliwość pobierania utworów na urządzenie mobilne. Jest również możliwość sterowania odtwarzaczem spoza sieci lokalnej i podanie adresu IP ręcznie. Wtedy warto ustawić kod autoryzacji dla połączeń pilota.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.