r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Clementine Remote

Strona główna Android Akcesoria Piloty

Clementine Remote to aplikacja umożliwiająca zdalne sterowanie wieloplatformowym odtwarzaczem muzycznym Clementine. Aplikacja działa z wersją 1.2 odtwarzacza, wydaną 15 października 2013 roku.

Galeria programu

Z pomocą Clementine Remote możliwe jest zdalne sterowanie odtwarzaniem, wybór listy odtwarzania wraz z możliwością losowania lub powtarzania zawartych na niej utworów oraz blokowanie lub dodawanie ścieżek do ulubionych. Ponadto aplikacja pozwala zmienić głośność odtwarzania lub automatycznie przyciszyć muzykę, kiedy odbieramy telefon.

Podczas odtwarzania można obejrzeć okładkę płyty oraz odszukać tekst utworu. Możliwe jest także pobieranie utworów z biblioteki Clementine na telefon, gdzie posłuchać ich można w innym odtwarzaczu. Na Androidzie 4.0 i nowszym sterować odtwarzaczem można także z ekranu blokady.

Co ważne, aplikacja sama odnajdzie odtwarzacz w sieci lokalnej, bez potrzeby konfiguracji ręcznej. Jedyne, co musi zrobić użytkownik, to w ustawieniach odtwarzacza włączyć możliwość sterowania pilotem i ewentualnie także możliwość pobierania utworów na urządzenie mobilne. Jest również możliwość sterowania odtwarzaczem spoza sieci lokalnej i podanie adresu IP ręcznie. Wtedy warto ustawić kod autoryzacji dla połączeń pilota.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.