r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Clever Lists 2.0.0.0

Strona główna Windows Phone Biuro

Clever Lists jest prostą aplikacją, pozwalającą zapisywać listy rzeczy do zrobienia. Obsługa programu opiera się w dużej mierze na prostych gestach. Aby dodać nową listę, wystarczy przesunąć palcem w dól i wpisać jej nazwę. Przeciągnięcie listy w lewo spowoduje usunięcie jej. Zmiana nazwy to jedno dotknięcie, natomiast aby w nią wejść należy dotknąć ją dwukrotnie.

Galeria programu

Dodawanie kolejnych pozycji odbywa się poprzez przeciągnięcie palcem w dół i wpisanie treści. Przeciągnięcie wybranego wpisu na prawą stronę spowoduje zaznaczenie jako „wykonane”. Wpisy te nie są usuwane. Zostają tylko przeniesione na sam dół oraz stają się bardziej wyblakłe, aby można było je odróżnić od pozostałych. Usuwaniu poszczególnych wpisów odpowiada ten sam gest, co w przypadku kasowania list.

Poszczególne listy można przypinać do ekranu głównego. Na kafelku wyświetlane będą 4 pierwsze wpisy. Swoimi notatkami dzielić da się poprzez maila lub SMS.

W ustawieniach wolno zmienić kolor wiodący w aplikacji. Clever Lists jest płatne, jednak przed zakupem można wypróbować aplikację za darmo.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.