Clever Photo Editor Clever Photo Editor 1.0.0.0

Strona główna Windows Phone Akcesoria
Pobierz program
lub zeskanuj:

Clever Photo Editor to rozbudowane edytor naszych zdjęć i grafik. Jego mocną stroną jest ilość dostępnych darmowych narzędzi i filtrów, które sprawiają, że do większości operacji wystarczy nam jedna aplikacja.

Wszystkie narzędzia podzielono na 6 kategorii główny, każda z nich zawiera kilka pomniejszych. Łącznie aplikacja oferuje nam ponad 60 filtrów, 80 predefiniowanych obrazów do blendowania, ramki, stemple, zmiany barwy i saturacji, możliwość dodawania tekstu, czy też ich przycinania. Pomimo sporej ilości opcji i narzędzi, dobrze przemyślane menu pozwala w wygodny sposób pracować nad naszymi grafikami.

Niestety nie można tego powiedzieć o menu głównym, które choć stara się wpisać w styl modern to jest nieczytelne. Poza standardowym trybem edycji oferuje nam również możliwość tworzenia kolaży. Autorzy dodali także integrację z chmurą OneDrive oraz serwisem Facebook. Szkoda, że w obu przypadkach zapomniano o możliwości szybkiego logowania.

Główną zaletą Clever Photo Editor jest już wspomniane zebranie sporej ilości narzędzi w jednej, darmowej aplikacji. W tej wersji będą nam towarzyszyły reklamy, jednak za drobną opłatną (4,50 zł) możemy się ich pozbyć.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!