Clever Stopwatch Clever Stopwatch 1.0.0.5

Strona główna Windows Phone Akcesoria
Pobierz program
lub zeskanuj:

Clever Stopwatch to stoper i czasomierz zamknięte w jednej aplikacji. Dzięki dobrze zaprojektowanemu interfejsowi nie tylko wygląda ładnie, ale też jest wygodna w obsłudze, co przy mierzeniu czasu była bardzo istotnym czynnikiem.

Aplikacja domyślnie uruchamia się na zakładce stopera. Posiada on możliwość odliczania czasu dla poszczególnych okrążeń. Co istotne, a wciąż nie jest standardem na Windows Phone, Clever Stopwatch oblicza czas także po zablokowaniu ekranu. W ustawieniach możemy dodatkowo wymóc blokadę wygaszenia ekranu. W rozwijany od dołu menu znajdziemy także opcję wysłania wyniku za pomocą maila bądź też sms.

Czasomierz oferuje nam dwa tryby ustalenia zakresu czasowego. Pierwszy i domyślny opiera się na wyborze jednego z kilku zdefiniowanych trybów, jest ich 15. Możemy również ustawić go ręcznie z dokładnością co do sekundy. W ustawieniach zmienimy dźwięk powiadomień, a także wymusimy wibrację nawet gdy urządzenie jest wyciszone. Clever Stopwatch dostępny jest za darmo i oferuje reklamy. Za niewielką opłatą możemy się ich pozbyć.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!