r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

ClickMe - Reminder in a click

Strona główna Android Akcesoria Kalendarze i zadania

ClickMe - Reminder in a click to nietypowa i bardzo praktyczna aplikacja do tworzenia przypomnień w oparciu o odebrane i nieodebrane połączenia telefoniczne. Potrafi znacznie ułatwić proces tworzenia takich zadań.

ClickMe - Reminder in a clic aktywuje się podczas połączeń telefonicznych. Na ekranie pojawi się wtedy panel, który za pomocą jednego gestu pozwoli ustawić przypomnienie o oddzwonieniu. Do wyboru mamy kilka różnych zakresów godzinowych. Wystarczy wybrać odpowiedni z nich.

r   e   k   l   a   m   a

Za pomocą aplikacji możemy dodać także bardziej klasyczne przypomnienia, np. związane z właśnie odbytą rozmową. Zamiast szukać programów do zarządzania zadaniami, uruchamiać notesy i odpowiednie zakładki, wystarczy skorzystać z menu, która i tak pojawi się na ekranie.

ClickMe - Reminder in a clic nie zastąpi tradycyjnej aplikacji do zarządzania zadaniami, ale jest ciekawą alternatywą dla osób, która mają częste problemy z oddzwanianiem. Wśród zalet należy wspomnieć także o darmowej dystrybucji.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.