Clicker Heroes

Strona główna Windows Gry Zręcznościowe
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie

Clicker Heroes to jedna z najpopularniejszych na świecie, bezpłatnych propozycji z nurtu tak zwanych klikaczy. Zabawa opiera się tutaj na stałym używaniu gryzonia do likwidowania kolejnych wrogów, co przynosi fundusze do zainwestowania w różnorakie pomoce, aby zabawę po części zautomatyzować. Wszystko ujęto w ramy prostej produkcji RPG, w której koncentrujemy się wyłącznie na likwidacji kolejnych stworów.

Po pokonaniu określonej liczby potworów na danym kafelku mapy, przechodzimy do kolejnego. Im dalej, tym więcej złota wypada z wrogów, ale też więcej czasu zajmuje ich wyeliminowanie. Czasami więc warto nieco się wrócić, aby szybciej podreperować budżet. Fundusze wydajemy na zatrudnianie pomocników. Ci są coraz drożsi, lecz również skuteczniejsi w walce. Potrzeby gracza rosną wraz z biegiem rozgrywki.

Do pobicia dalszych bossów, w których przypadku mamy krótki limit czasowy na zmniejszenie im paska energii do zera, wymagane są nie lada inwestycje. Każdego z dotychczas zatrudnionych pomagierów można za pieniądze awansować na wyższy poziom doświadczenia, co odblokowuje przy okazji umiejętności specjalne. Jest tego cała masa i zabawa wciąga. Należy uważać, by nie odciągnęła nas od innych zadań!

Uwaga!

W celu instalacji gry należy pobrać program Steam - specjalną platformę internetową pozwalającą nie tylko na kupowanie i ściąganie gier komputerowych, ale także stały kontakt z przyjaciółmi, których możemy między innymi np. zapraszać do rozgrywki.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!