Cliff Hopper na weekend

Strona główna Aktualności
image

O autorze

W ramach cotygodniowej rozrywki weekendowej proponujemy Cliff Hopper – dynamiczną zręcznościówkę osadzoną w klimacie Indiana Jones, gdzie akcja każdorazowo rozpoczynana jest wyjściem z grobowca, z którego w ślad za wybiegającym z niego grotołazem wytacza się olbrzymi głaz ścigający go już do samego końca rozgrywki.

Tytuł dostępny jest na urządzenia mobilne z systemem Android oraz iOS.

Głównym zadaniem jest utrzymanie się możliwie najdłużej przy życiu omijając szczęśliwie wszystkie przeszkody. Napotkamy zmienne ukształtowanie terenu, kolczaste pułapki, trampoliny strącające w przepaść, piły tarczowe, kule ognia, wyrwy, przemieszczające się platformy i wiele innych. Wszystko po to, by skutecznie utrudnić ucieczkę przed bezwzględnym kamorem.

Kluczem do sukcesu jest umiejętne sterowanie wyskokiem postaci oraz precyzyjne zmienianie jej kierunku poruszania się. Wystarczy najmniejszy błąd przy odbiciu czy minimalne spóźnienie przy skręcie, by wylądować nie tam, gdzie się powinno. To ważne aspekty gry, ponieważ brak jest tu punktów kontrolnych przez co każde niepowodzenie okupujemy rozpoczynaniem wszystkiego od nowa.

Na szczęście istnieje jednorazowa możliwość uzupełnienia życia, ale też nie za darmo, potrzebne będą przynajmniej symboliczne środki. Jeśli nawet tych nam zabraknie, to zawsze pozostaje projekcja krótkiej reklamy ;-).

Cliff Hopper to sympatyczna, ale energiczna pozycja cechująca się prostymi, przejrzystymi zasadami oraz oszczędną, ale zarazem wyjątkową, klasyczną oprawą graficzną odpowiadającą w pełni klimatowi rozgrywki.

Zapraszamy do zabawy!

© dobreprogramy