Cliffy Run - Endless Runner Cliffy Run - Endless Runner 1.1

Strona główna Android Gry Zręcznościowe
Pobierz program
lub zeskanuj:

Cliffy Run - Endless Runner to wciągająca, przypominająca Minecrafta gra zręcznościowa. Zadaniem gracza jest błyskawicznie omijać przeszkody na drodze i biec w górę tak długo, jak się da.

Tego typu gry często potrafią wciągnąć na długie godziny. W Cliffy Run - Endless Runner na początku wcielamy się w postać psa, noszącego... okulary przeciwsłoneczne. W trakcie gry, zbierając kolejne diamenty na planszy, będziemy mogli odblokować kolejne postaci, którymi pokierujemy. Dla niecierpliwych przewidziano też opcję wykupu bohaterów gry za pomocą modułu mikropłatności.

Zadanie stojące przed graczem jest proste. Naszą postacią kierujemy za pomocą tapnięć w ekran, wykonując w ten sposób skoki oraz ruchy w prawo oraz w lewo. Na naszej drodze napotkamy mnóstwo przeszkód, m.in. obracające się młoty, zapadnie, zbiorniki z wodą, a dodajmy do tego bardzo wąskie pola do poruszania się, z których bardzo łatwo spaść. Wszystkich trzeba uniknąć, aby dobiec jak najdalej.

Gra jest dostępna za darmo, ale zawiera mikropłatności. Korzystając z nich, możemy nie tylko kupić nowe postaci w grze, ale też dokupić paczki diamentów.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!