Clip board 2.3.3.0

Strona główna Windows Phone Akcesoria
Pobierz program
lub zeskanuj:

Clip board to podręczny schowek, który ma nam ułatwić gromadzenie treści z różnych źródeł, a następnie ich wykorzystanie. Dzięki rozbudowanemu API potrafi integrować się z innymi aplikacjami.

Główne okno aplikacji przedstawia listę zgormadzonych notatek. Niestety nie znajdziemy tam przycisku dodania nowego wpisu ręcznie. Schowek obsługuje tylko tekstu przesłane z poziomu innych programów.

Domyślnie uaktywnia się go z poziomu menu udostępniania. Wystarczy zaznaczyć wybrany fragment i skorzystać z tej opcji. Tym co wyróżnia Clip board na tle innych, jest udostępnione API, które pozwala na szybkie wsparcie dla programu. Dzięki temu możemy dodawać treść do schowka, bez opuszczania aplikacji, z której pochodzi..

Clip board jest przydatny zwłaszcza w przypadku programów, które z nim współpracują. Niestety Windows Phone wciąż nie pozwala na otwarty dostęp do schowka, co znacznie ogranicza możliwości tego typu aplikacji.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieRoboty zabiorą nam pracę? Nie tak szybko – nawet Elon Musk zmienił zdanie