r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

ClipGrab 3.6.3

Strona główna Mac Internet i komunikacja Akceleratory pobierania plików
Pobierz program wersja stabilna (Mac)

ClipGrab to prosty menenedżer pobierania. Program obsługuje takie serwisy jak YouTube, Clipfish, Collegehumor, Dailymotion, MyVideo, MySpass, Sevenload, Tudou oraz Vimeo.

Galeria programu

Aplikacja ma przejrzysty i łatwy do opanowania interfejs. Aby pobrać wideo wystarczy wkleić link, wybrać format docelowy i jakość, po czym kliknąć na przycisk „Pobierz”. Można również skorzystać z wbudowanej w programie wyszukiwarki filmów. ClipGrab pozwala na zapisywanie materiałów wideo w formacie MP4, WMV lub OGG Theora, a także audio w formacie MP3 lub OGG Vorbis.

Według twórców programu oprócz oficjalnej listy obsługiwanych serwisów ClipGrab jest w stanie pobrać filmy także z innych źródeł, dlatego też warto testować aplikację nie tylko z wyżej wymienionymi serwisami, ponieważ możliwe, że sobie z nimi poradzi. W preferencjach ClipGraba można ustawić lokalizację zapisywanych przez aplikację plików, metadane, powiadomienia oraz serwery poxy. Dodatkowo można zaznaczyć, aby program automatycznie czyścił listę pobierania.

ClipGrab to dobra propozycja jeśli szukamy prostego i nie zużywającego dużej ilości zasobów systemowych menedżera pobierania. Aplikacja dostępna jest za darmo w pełnej wersji.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.