ClipGrab ClipGrab 3.9.4

Strona główna Mac Internet i komunikacja Akceleratory pobierania plików
Pobierz program

ClipGrab to prosty menenedżer pobierania. Program obsługuje takie serwisy jak YouTube, Clipfish, Collegehumor, Dailymotion, MyVideo, MySpass, Sevenload, Tudou oraz Vimeo.

Aplikacja ma przejrzysty i łatwy do opanowania interfejs. Aby pobrać wideo wystarczy wkleić link, wybrać format docelowy i jakość, po czym kliknąć na przycisk „Pobierz”. Można również skorzystać z wbudowanej w programie wyszukiwarki filmów. ClipGrab pozwala na zapisywanie materiałów wideo w formacie MP4, WMV lub OGG Theora, a także audio w formacie MP3 lub OGG Vorbis.

Według twórców programu oprócz oficjalnej listy obsługiwanych serwisów ClipGrab jest w stanie pobrać filmy także z innych źródeł, dlatego też warto testować aplikację nie tylko z wyżej wymienionymi serwisami, ponieważ możliwe, że sobie z nimi poradzi. W preferencjach ClipGraba można ustawić lokalizację zapisywanych przez aplikację plików, metadane, powiadomienia oraz serwery poxy. Dodatkowo można zaznaczyć, aby program automatycznie czyścił listę pobierania.

ClipGrab to dobra propozycja jeśli szukamy prostego i nie zużywającego dużej ilości zasobów systemowych menedżera pobierania. Aplikacja dostępna jest za darmo w pełnej wersji.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!