ClipMon ClipMon 1.2

Strona główna Windows Archiwum Programy archiwalne
​Pobierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

ClipMon to darmowa aplikacja przeznaczona do monitorowania schowka systemowego, wyświetlania jego zawartości i zarządzania historią skopiowanych elementów.

Program monitoruje schowek systemowy Windows i przechwytuje skopiowane elementy w postaci grafik, plików i tekstu. W menadżerze historii możemy podejrzeć nie tylko treści skopiowane do schowka, ale również zobaczyć w jakiej aplikacji zostały skopiowane i ile zajmują pamięci. Ponadto w przeglądarce historii skopiowanych elementów możemy skorzystać z wyszukiwarki by skutecznie wrócić do dowolnego momentu wykorzystywania schowka. Jest to opcja, której zdecydowanie brakuje w domyślnym module schowka systemowego, który umożliwia przechowywanie tylko jednej pozycji.

ClipMon pozwala na zdefiniowanie maksymalnej liczby przechowywanych elementów tekstowych, grafik i lokalizacji plików w ClipMon History Browser. Dodatkowo użytkownik może aktywować skróty klawiszowe pozwalające na szybki dostęp do okna historii, wyczyścić pamięć schowka systemowego czy otworzyć aplikację, z której dane zostały aktualnie skopiowane.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!