r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

ClipMon 1.2

Strona główna Windows Akcesoria Inne akcesoria
Pobierz program Asystent pobierania włączony zabezpiecz pobieranie

ClipMon to darmowa aplikacja przeznaczona do monitorowania schowka systemowego, wyświetlania jego zawartości i zarządzania historią skopiowanych elementów.

Galeria programu

Program monitoruje schowek systemowy Windows i przechwytuje skopiowane elementy w postaci grafik, plików i tekstu. W menadżerze historii możemy podejrzeć nie tylko treści skopiowane do schowka, ale również zobaczyć w jakiej aplikacji zostały skopiowane i ile zajmują pamięci. Ponadto w przeglądarce historii skopiowanych elementów możemy skorzystać z wyszukiwarki by skutecznie wrócić do dowolnego momentu wykorzystywania schowka. Jest to opcja, której zdecydowanie brakuje w domyślnym module schowka systemowego, który umożliwia przechowywanie tylko jednej pozycji.

ClipMon pozwala na zdefiniowanie maksymalnej liczby przechowywanych elementów tekstowych, grafik i lokalizacji plików w ClipMon History Browser. Dodatkowo użytkownik może aktywować skróty klawiszowe pozwalające na szybki dostęp do okna historii, wyczyścić pamięć schowka systemowego czy otworzyć aplikację, z której dane zostały aktualnie skopiowane.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
nazar61   5 #2 04.03.2013 07:21

Lepszy jest Clipboard Manager.

saturno   10 #1 03.03.2013 20:22

Na stronie producenta dostępny jest również wersji Portable.

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.