Clipboard Magic 5.05

Strona główna Windows Akcesoria Inne akcesoria
Pobierz ​program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Clipboard Magic to darmowa aplikacja, która stanowi bardzo ciekawą alternatywę dla schowka w systemie operacyjnym Windows.

Korzystając z popularnych „okienek” możemy przechowywać w schowku wyłącznie jeden obiekt, co okazuje się problematyczne, kiedy musimy na przykład wklejać do arkusza kalkulacyjnego naprzemiennie te same fragmenty tekstu. Problem ten może zostać rozwiązany przez Clipboard Magic, który automatycznie zapisuje skopiowane treści, a następnie umieszcza je (niesformatowane) na liście dostępnej z poziomu głównego okna programu.

Clipboard Magic pozwala na dodawanie nowych wpisów, edytowanie istniejących fragmentów, a także umożliwia zapisywanie wszystkich danych umieszczonych w schowku do jednego pliku, dzięki czemu będziemy mogli użyć ich w późniejszym czasie. Ponadto narzędzie oferuje funkcję tworzenia kopii zapasowej i przywracania danych.

Clipboard Magic zużywa zasoby systemowe w minimalnym stopniu, a po zminimalizowaniu aplikacja dostępna jest w zasobniku systemowym, z którego możemy „wywołać” ją w mgnieniu oka.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!