r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Clipboard Manager 2.2.5

Strona główna Android Akcesoria Inne akcesoria

Clipboard Manager to przydatne narzędzie, które pomoże w zarządzaniu naszym schowkiem. Pozwala przechwycić kopiowany i wycinany tekst, a następnie zarządzać nim w prosty sposób.

Galeria programu

Aplikacja jest gotowa do działania zaraz po zainstalowaniu. Nie wymaga od nas zakładania konta, czy też dodatkowych uprawnień. To zaleta, choć niektóre konkurencyjne rozwiązania, dzięki synchronizacji oferują wsparcie dla wymiany danych także z PC.

Skopiowane fragmenty widnieją na zbiorczej liście. Mamy do nich dostęp z poziomu aplikacji, bądź też specjalnego przycisku w panelu powiadomień. Ważne dla nas fragmenty możemy organizować w notesy. Aby odnaleźć się w gąszczu danych otrzymujemy także mechanizm filtrowania i wyszukiwania.

Clipboard Manager nie tylko dobrze spełnia swoje zadanie, ale dodatkowo dostępny jest za darmo. Jeżeli szukacie prostego narzędzia, które pozwoli uporządkować kopiowany do schowka tekst, Clipboard Manager idealnie się do tego nadaje.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   

Trwa konkurs "Ogól naczelnego", w którym codziennie możecie wygrać najnowsze maszynki systemowe Hydro Connect 5 marki Wilkinson Sword.

Więcej informacji

Gratulacje!

znalezione maszynki:

Twój czas:

Ogól Naczelnego!
Znalazłeś(aś) 10 maszynek Wilkinson Sword
oraz ogoliłaś naszego naczelnego!
Przejdź do rankingu
Podpowiedź: Przyciśnij lewy przycisk myszki i poruszaj nią, aby ogolić brodę.