Clipdiary 5.2

Strona główna Windows Akcesoria Inne akcesoria
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Clipdiary to niewielki program, za pomocą którego zapanujemy nad systemowym schowkiem i polepszymy jakość swojej pracy poprzez usprawnienie tego nieodzownego narzędzia systemu operacyjnego.

Podczas zwykłego użytkowania komputera niejednokrotnie kopiujemy rozmaite elementy: mniejsze lub większe fragmenty tekstów, zdjęcia, adresy URL i nie tylko. Każdy też chyba wie, że ciągłe cofanie się do folderu/strony celem ponownego dokonania operacji kopiowania jest uciążliwe. Clipdiary jest potencjalnym rozwiązaniem tego problemu, oferując menadżera schowka, który stale śledzi kopiowanie treści i je zapamiętuje, pozwalając tym samym na szybki dostęp nawet do linków "schowanych" dobre kilka godzin temu.

Program może uruchamiać się wraz ze startem systemu operacyjnego i śledzić wszelkie zmiany w schowku, samemu pozostając w zasobniku systemowym. Podczas pierwszego uruchomienia aplikacji pojawia się przydatny samouczek, ukazujący jak skutecznie pracować z użyciem Clipdiary i pozwalający na zdefiniowanie własnych skrótów klawiszowych, za pomocą których będziemy obsługiwali program.

Uwaga!

  • Wersja testowa pozwala na korzystanie z programu przez 30 dni.
© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
wojtek1986   3 #1 02.09.2016 12:01

Program Clipdiary można zarejestrować bezpłatnie. Wolno to zrobić w następujących przypadkach
– program jest używany na prywatnym komputerze
– program jest używany na prywatnym komputerze w celach zarobkowych, a średnie dochody użytkownika z ostatnich 6. miesięcy nie przekroczyły 1000 dolarów miesięcznie
– program jest używany w organizacji non-profit

Źródło: http://clipdiary.com/free-license/

Więc licencja tego programu to, moim, zdaniem, "bezpłatna z wyłączeniem zastosowań komercyjnych" a nie testowa.
Poprawcie to :-)

Autor edytował komentarz w dniu: 12.07.2017 22:29