Cliper 2.0

Strona główna Windows Archiwum Programy archiwalne
​Pobierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Bezpłatny program do organizacji i ułatwienia pracy z komputerem, integrujący w sobie funkcjonalność kilku różnych aplikacji. Umożliwia oglądanie telewizji i słuchania radia (naturalnie tych stacji, które nadają swój sygnał w Internecie), przeglądanie wiadomości z różnych serwisów internetowych dostarczanych za pomocą kanałów RSS, planowanie czasu przy pomocy prostego kalendarza, tworzenie notatek i karteczek "przyklejanych" na ekranie komputera, a także sprawdzanie poczty. Zaletą programu są zdefiniowane listy stacji radiowych i telewizyjnych, a także obszerny katalog kanałów RSS, dzięki czemu można od razu przystąpić do pracy z programem, bez konieczności wcześniejszej konfiguracji.

Uwaga!

1. Program jest bezpłatny ale wyświetla banner reklamowy.

2. Program wymaga do poprawnej pracy zainstalowanych w systemie bibliotek .NET Framework w wersji 2.0 (lub nowszej) oraz Windows Installer w wersji 3.1 (lub nowszej). Komponenty te można pobrać i zainstalować z poziomu instalatora programu, pobrać z witryny Centrum Pobierania Microsoft, witryny Windows Update lub w vortalu, w dziale PROGRAMY -> Dodatki -> Biblioteki i inne dodatki

3. Do odtwarzania stacji radiowych i TV wymagany jest zainstalowany w systemie program Windows Media Player w wersji 9 lub nowszej. Można go pobrać w dziale PROGRAMY -> Multimedia -> Odtwarzacze plików audio i video


Informacja

Program zawiera komponenty reklamowe (adware). W tym konkretnym przypadku, komponenty te są jednak nieszkodliwe i bezpieczne dla użytkownika, a ich działanie ogranicza się jedynie do wyświetlania reklamy.


© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!