Clipjump 12.5

Strona główna Windows Akcesoria Inne akcesoria
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Clipjump to niewielkie, ale interesujące i przydatne narzędzie przeznaczone do zarządzania systemowym schowkiem. Umożliwia ono posiadanie w zasadzie nieograniczonej liczby rozmaitych obiektów w schowku - a raczej schowkach, podzielonych na rozmaite kanały. Program nie wymaga instalacji, wystarczy go wypakować z archiwum ZIP. Po uruchomieniu pojawia się jako ikonka w systemowym zasobniku.

Zupełnie jak w standardowym schowku, tak i tutaj mogą znaleźć się w nim rozmaite obiekty - fragmenty tekstu, zdjęcia, czy też całe pliki i foldery. Dzięki użyciu Clipjump możemy łatwo przełączać się pomiędzy poszczególnymi elementami zapisanymi w schowku i wkleić lub skopiować akurat ten obiekt, którego w danej chwili potrzebujemy. Sam sposób obsługi tego narzędzia jest bardzo prosty i sprowadza się do przytrzymania kombinacji klawisza CTRL i poprzez wciskanie klawisza V wybranie pożądanej zawartości.

Clipjump posiada całkiem sporo opcji pozwalających chociażby na zmianę skrótów klawiszowych, ustawienie limitu zasobów w schowku (albo jego brak), jakości miniatur, czy też związanych z historią i kanałami. Te ostatnie można edytować i dodawać nowe, łatwo w ten sposób porządkując wszystkie dane. Tryb Action Mode dodatkowo pozwala na jeszcze sprawniejsze posługiwanie się programem za pośrednictwem konkretnych skrótów klawiszowych. Osoby ceniące sobie prywatność mogą również włączyć tryb incognito, który pozwala uniknąć ryzyka, że ktoś w późniejszym czasie odczyta, co znajdowało się w schowku Clipjump.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
  #1 11.12.2016 13:28

Uzależnia :)