r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Cliqset wprowadza obsługę Evernote

Strona główna Aktualności

W ciągu 7 miesięcy działalności program i internetowa usługa Evernote umożliwiająca gromadzenie i dzielenie się informacjami, zdobyła sobie ponad 2 miliony klientów. Teraz Evernote będzie współpracować z menadżerem Cliqset.

Evernote to popularna aplikacja, która pozwala na tworzenie szybkich notatek i eksportowanie ich na wirtualny serwer. Użytkownik może zapisywać tekst, dodawać zdjęcia, zrzuty ekranu, strony www, pliki muzyczne itp. Prosty menadżer pozwala na tworzenie katalogów czy grup z notatkami. Materiały są automatycznie przesyłane na serwer, dzięki czemu można mieć do nich dostęp z każdego miejsca na świecie. Aplikacja współpracuje także ze smartphone’ami (iPhone, Android), co pozwala na dodawanie do Evernote zdjęć wykonanych telefonem albo nagrań z dyktafonu.

Teraz Evernote jest obsługiwany przez Cliqset. To wciąż zdobywający popularność serwis, którego zadaniem jest obsługiwanie różnych kont użytkownika. Z jednego miejsca można więc zarządzać Twitterem, Facebookiem, MySpace, Bloggerem, Picasą, Flickerem itd. W sumie obsługiwanych jest 70 serwisów internetowych. Użytkownik może zarządzać zdjęciami, plikami muzycznymi, dodawać notatki i odpowiadać na wiadomości od znajomych. Cliqset, podobnie jak Evernote, jest darmową usługą.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy

Komentarze

Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.