CloEDIT 1.4.0

Strona główna Windows Programowanie Tworzenie stron i aplikacji internetowych
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie

CloEDIT to edytor HTML kierowany do webdeweloperów i projektantów stron WWW.

Program w odróżnieniu od powszechnie dostępnych rozwiązań tego typu pozwala na "układanie" witryn z gotowych klocków, którymi są w tym przypadku znaczniki HTML. W hierarchicznym podglądzie elementów możemy edytować kod i przenosić go, nie martwiąc się o otwierające i zamykające znaczniki. Największą zaletą edytora jest jednak pełna integracja z frameworkami Bootstrap 3 i Foundation 4, a także wsparcie dla Lifta i CloServe. CloEDIT ma też narzędzia dla fanów języka Clojure, pozwalające na łatwe wprowadzanie HTML do widoków i formularzy w tym języku.

Interfejs jest osobliwy, obskurny, mało intuicyjny, a jego obsługa wymaga treningu (na szczęście dokumentacja jest napisana solidnie). Dopiero po załadowaniu jakieś strony zbudowanej na Bootstrapie czy Foundation, jego zalety szybko zaczynają być widoczne.

Uwaga!

  • Program wymaga zainstalowanych w systemie bibliotek Java Runtime Enviroment. Najnowszą wersję Java Runtime Enviroment można pobrać w dziale PROGRAMY -> Dodatki -> Biblioteki i inne dodatki (patrz: Programy powiązane).
  • Edytor rozpowszechniany jest w formie pliku JAR, który uruchomiony może być z poziomu wiersza poleceń za pośrednictwem polecenia: java -jar CloEDIT-1.3.8.jar

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!