Clock Simulator Clock Simulator 1.1.0

Strona główna Android Gry Platformowe
Pobierz program
lub zeskanuj:

Clock Simulator to prosta, ładnie wykonana gra, która łączy elementy logiczne oraz zręcznościowe. Gracz steruje w niej wskazówką zegara, naśladując rytm mijających sekund.

Zaletą tej aplikacji jest jej grywalność. W Clock Simulator dostajemy do dyspozycji bardzo mininalistyczne plansze, z analogowym zegarem umieszczonym w centralnym punkcie ekranu. Wokół niego znajdziemy cienie, które będą się zmieniać w zależności od ruchu wskazówki zegara. Zadaniem gracza będzie dotykać rytmicznie ekran urządzenia, aby odwzorować rytm mijających sekund. Każda udana próba to kolejny punkt, a pudło sprawi, że zegarowa wskazówka stanie się krótsza. Gdy zniknie, planszę trzeba będzie przechodzić od nowa.

W grze znajdziemy kilka różnych plansz do wyboru, różniących się szatą graficzną, efektami dźwiękowymi oraz trudnością. Każda z nich dostarcza sporo dobrej zabawy.

Grę Clock Simulator można zintegrować z usługą Gry Google Play. To pozwoli zapisywać wyniki w chmurze Google, a także porównywać je z tymi osiąganymi przez innych użytkowników aplikacji.

Gra jest dostępna za darmo, ale wyświetla reklamy. Można je wyłączyć, płacąc ok. 5 zł za szybszy dostęp do jednej z dodatkowych plansz w aplikacji.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!