CloneBD CloneBD 1.2.8.1

Strona główna Windows Multimedia Nagrywanie płyt CD/DVD/BD
Pobierz pr​ogram
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

CloneBD to jedno z najlepszych narzędzi przeznaczonych do wykonywania kopii zapasowych niezabezpieczonych nośników Blu-ray. Obsługuje ono płyty ze wszystkich regionów (A, B i C) oraz umożliwia skopiowanie pełnej jej zawartości na dysk twardy lub inny nośnik BD.

Przy użyciu tego programu w prosty i wygodny sposób stworzymy kopię 1:1 płyty Blu-ray z naszym ulubionym filmem. Użytkownik może decydować czy backup zawierać ma pełną zawartość nośnika czy tylko wybrane wybrane ścieżki audio i napisy. CloneBD wyposażony został w funkcje, pozwalające również na skompresowanie płyt BD-50 na pojedynczy nośnik BD-25, BD-9 oraz BD-5, a także konwertowanie materiału wideo do plików w popularnych formatach MP4, MKV, AVI i innych.

Posiadaczy smartfonów i tabletów z pewnością ucieszy możliwość przetwarzania wideo do plików obsługiwanych przez te właśnie urządzenia. W programie nie zabrakło wbudowanego parsera UDF 2.50 oraz opcji tworzenia obrazu dysków ISO i BD. CloneBD nie wspiera na chwilę obecną technologii 3D Blu-ray oraz H.265/HEVC. Aplikacja pozwala natomiast na wykorzystywanie podczas działania mocy obliczeniowej nowoczesnych procesorów wielordzeniowych oraz sprzętową akcelerację NVIDIA CUDA.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!