CloneDVD CloneDVD 7.0.0.11

Strona główna Windows Multimedia Nagrywanie płyt CD/DVD/BD
Pob​ierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

CloneDVD to jedno z najlepszych narzędzi przeznaczonych do tworzenia kopii zapasowych płyt DVD. Program umożliwia usuwanie najpopularniejszych zabezpieczeń w tym CSS, Sony ARccOS oraz kodu regionu (RPC-I/RPC-II/RCE).

Za pomocą narzędzia w prosty i szybki sposób utworzymy kopie (1 do 1) płyt DVD oraz zapiszemy zawartość nośnika do obrazu ISO, folderu VIDEO_TS, plików MP4, 3GP, AVI, ASF, oraz formatów audio MP2, MP3, AAC i AC3. CloneDVD podczas konwertowania płyt automatycznie usuwa zabezpieczenia regionu oraz umożliwia klonowanie m. in. takich zabezpieczeń jak CPPM, RC, RCE, APS, UOPs, ARccOS, RipGuard.

Ciekawą funkcją oferowaną przez CloneDVD jest możliwość kopiowania zawartości płyt DVD o dowolnym rozmiarze. Użytkownik poza opcją wykonania kopii jeden do jednego może również wybrać do skopiowania tylko te materiały, którymi jest zainteresowany. Nośniki danych przekraczające pojemność standardowych płyt DVD można podzielić i nagrać na kilka nośników. Aplikacja posiada wbudowany odtwarzacz DVD pozwalający szybko podejrzeć zawartość nośnika przed skopiowaniem.

Funkcjonalność programu nie kończy się jednak tylko i wyłącznie na tworzeniu kopi zapasowych. CloneDVD pozwala na konwertowanie klipów DVD do formatów przyjaznych urządzeniom mobilnym (w tym Apple iPhone, iPod, iPad, iPad 2, Apple TV, PSP, BlackBerry czy HTC), dodawanie znaków wodnych, łączenie płyt czy zastosowywanie filtrów na konwertowanych materiałach w tym nasycenie barw, jasność i kontrast.

Uwaga!

  • Testowa wersja programu oferuje pełną funkcjonalność przez 14 dni. Po tym okresie należy dokonać zakupu aplikacji w celu dalszego korzystania.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!