CloneSpy 3.4.3

Strona główna Windows Narzędzia Narzędzia dyskowe i plikowe
Pobierz prog​ram
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

CloneSpy to zaawansowane narzędzie pomocne podczas zwalniania wolnej przestrzeni na dysku twardym, charakteryzujące się bogatą funkcjonalnością i szybkością działania. Pozwala ono na wyszukiwanie, a następnie usuwanie zduplikowanych plików przechowywanych w różnych lokalizacjach.

Program pomimo swoich niewielkich rozmiarów dysponuje zestawem użytecznych funkcji, które pozwalają użytkownikowi na sprawne i skuteczne oczyszczanie dysku z powtarzających się danych. Możliwe jest wyszukiwanie plików o tej samej zawartości (niezależnie od nazwy, daty utworzenia czy lokalizacji), plików o różnej zawartości, ale tej samej nazwie, a także zwykłych, zduplikowanych danych ulokowanych w różnych miejscach dysku. Korzystając z dostępnych w CloneSpy funkcji nie tyle usuniemy z dysku kopie tych samych plików, co również oczyścimy dysk z różnych wersji tych samych dokumentów lub pustych plików.

CloneSpy wyposażony został w zestaw opcji konfiguracyjnych, pozwalających szczegółowo definiować jakiego typu duplikaty plików mają być automatycznie usuwanie. Oczywiście oferowany jest także tryb, w którym to użytkownik decyduje co ma być kasowane. Poza funkcją oczyszczania narzędzie umożliwia dodatkowo przenoszenie powtarzających się plików do wskazanego folderu oraz tworzenie listy zduplikowanych danych. Narzędzie pozwala na przetwarzanie w trybie wsadowym.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!