r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Clou - aplikacja do czytania 1.0.203

Strona główna Android Wiadomości Agregatory treści

Clou - aplikacja do czytania to aplikacja, w której znajdziemy teksty polecane przez firmę Agora. W programie znajdziemy publikacje, które wcześniej ukazały się na łamach Gazety Wyborczej oraz jej dodatków: Magazynu Świątecznego, Ale Historii, Wysokich Obcasów, Dużego Formatu, Książek. Magazynu do Czytania, Tylko Zdrowia oraz Nauki dla Każdego.

Galeria programu

Aplikacja codziennie o godz. 6 rano dostarcza nowych publikacji. Nie znajdziemy w niej materiałów newsowych, Clou służy bowiem do czytania dłuższych tekstów: analiz, reportaży, portretów. Codzienny zestaw publikacji uzupełniany jest archiwalnymi tekstami z Gazety Wyborczej, które zdaniem redakcji Clou dobrze wpisuję się w kontekst wybranego dnia. Treści przeczytamy w minimalistycznej oprawie graficznej, która ułatwia skupienie na lekturze.

Program jest bardzo skromny, jeśli chodzi o możliwości jego konfiguracji. Możemy wybrać wielkość i rodzaj czcionki (szeryfowa lub bezszeryfowa), a także włączyć tryb nocny. Aplikacja ma też wbudowany przycisk do szybkiego dzielenia się linkami do tekstów za pomocą komunikatorów lub w mediach społecznościowych.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.