Cloud Music Player & Downloader Cloud Music Player & Downloader

Strona główna iOS Multimedia Odtwarzacze muzyki
Pobierz program
lub zeskanuj:

Cloud Music Player & Downloader to przydatne narzędzie do słuchania muzyki zgromadzonej w chmurze. Wspiera nie tylko najpopularniejsze formaty plików, ale również usługi.

Przy pierwszym uruchomieniu przywita nas krótki poradnik oraz prośba o zalogowanie na jedną z dostępnych chmur. Na liście znajdziem: Dropbox, Google Drive, OneDrive, Box oraz ownCloud. Aplikacja może w tym samym czasie korzystać z każdej z nich. Kolejny krok to zaznaczenie folderów, w którym ma być wyszukiwana muzyka. Cloud Music Player & Downloader radzi sobie z taki formatami jak mp3, m4a, m4b i flac.

Nasza muzyka jest grupowana w standardowy sposób. Możemy ją przeglądać po artystach, albumach, a także wszystkich piosenkach. Nie zabrakło także playlist. Aplikacja jest również przygotowana na działanie bez sieci. Utwory możemy pobrać do pamięci urządzenia, aby następnie słuchać ich offline.

Interfejs Cloud Music Player & Downloader prezentuje się ładnie i czytelnie. Drobne zastrzeżenia można mieć do brakach w tłumaczeniu na język polskim. Aplikacją w podstawowej jest dostępna za darmo i nie zawiera reklam. Posiada jednak limity dla konkretnych chmur, ich zniesienie wiąże się z opłatami.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!