r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Cloud Music Player & Downloader 2.0.1

Strona główna iOS Multimedia Odtwarzacze muzyki

Cloud Music Player & Downloader to przydatne narzędzie do słuchania muzyki zgromadzonej w chmurze. Wspiera nie tylko najpopularniejsze formaty plików, ale również usługi.

Galeria programu

Przy pierwszym uruchomieniu przywita nas krótki poradnik oraz prośba o zalogowanie na jedną z dostępnych chmur. Na liście znajdziem: Dropbox, Google Drive, OneDrive, Box oraz ownCloud. Aplikacja może w tym samym czasie korzystać z każdej z nich. Kolejny krok to zaznaczenie folderów, w którym ma być wyszukiwana muzyka. Cloud Music Player & Downloader radzi sobie z taki formatami jak mp3, m4a, m4b i flac.

Nasza muzyka jest grupowana w standardowy sposób. Możemy ją przeglądać po artystach, albumach, a także wszystkich piosenkach. Nie zabrakło także playlist. Aplikacja jest również przygotowana na działanie bez sieci. Utwory możemy pobrać do pamięci urządzenia, aby następnie słuchać ich offline.

Interfejs Cloud Music Player & Downloader prezentuje się ładnie i czytelnie. Drobne zastrzeżenia można mieć do brakach w tłumaczeniu na język polskim. Aplikacją w podstawowej jest dostępna za darmo i nie zawiera reklam. Posiada jednak limity dla konkretnych chmur, ich zniesienie wiąże się z opłatami.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.