r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Cloud OS dla netbooków

Strona główna Aktualności

Firma Good OS, producent systemu Cloud OS, zapowiedziała, że zademonstruje jego działanie na netbookach w dniach 8-11 stycznia, podczas Consumer Electronics Show (CES).

Cloud OS ma oferować przeglądarkę, za pomocą której użytkownik uzyska dostęp do aplikacji webowych takich jak Google Apps czy Yahoo Mail. Przeglądarka ta do złudzenia przypomina Google Chrome. Z kolei na dole ekranu dostępny jest pasek aplikacji podobny do znanego z Mac OS X. Cloud OS będzie wspierał MP3 oraz Flasha, co umożliwi m.in. oglądanie filmów z YouTube. Zamiast uruchamiać przeglądarki system przy starcie będzie mógł uruchamiać określoną aplikację, np. Skype. Ciekawą funkcją będzie możliwość przełączenia się na Windows XP lub Linuksa bez konieczności restartowania netbooka. Do wyłączenia systemu wystarczy jedno kliknięcie. Obiecywane jest także bardzo szybkie bootowanie się systemu.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   

Trwa konkurs "Ogól naczelnego", w którym codziennie możecie wygrać najnowsze maszynki systemowe Hydro Connect 5 marki Wilkinson Sword.

Więcej informacji

Gratulacje!

znalezione maszynki:

Twój czas:

Ogól Naczelnego!
Znalazłeś(aś) 10 maszynek Wilkinson Sword
oraz ogoliłaś naszego naczelnego!
Przejdź do rankingu
Podpowiedź: Przyciśnij lewy przycisk myszki i poruszaj nią, aby ogolić brodę.