Cloud System Booster Cloud System Booster 3.6

Strona główna Windows Narzędzia Narzędzia systemowe
Pobierz pr​ogram
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Cloud System Booster to prosta w obsłudze aplikacja przeznaczona do naprawy i optymalizacji systemu operacyjnego. Przy użyciu tego niewielkiego programu możemy oczyścić dysk twardy ze zbędnych, nieużywanych plików, a także przyspieszyć uruchamianie systemu Windows.

Dodatkowo oprogramowanie posiada nowoczesną technologię chmury, za pomocą której będziemy otrzymywać najnowsze aktualizacje do programu z dostępnej bazy danych znajdującej się na serwerze producenta. Oprócz tego po każdej aktualizacji bazy w programie, otrzymamy kolejne poprawki, usprawniające działanie poszczególnych narzędzi i modułów.

Program oferuje cztery zróżnicowane moduły do optymalizacji i zwiększenia wydajności systemu Windows. Umożliwiają one między innymi oczyszczanie pozostałości na dysku twardym i w rejestrze systemowym, naprawia różne błędy powodujące awarię systemu bądź całego komputera, optymalizuje i przyspiesza pracę systemu operacyjnego, a także likwiduje usterki w zainstalowanych aplikacjach i w innych usługach systemowych.

Cloud System Booster posiada prosty i czytelny interfejs użytkownika, w którym znajdziemy dwa tryby widoku – Home i Expert. Ten drugi jest bardziej złożony i przeznaczony dla bardziej doświadczonych użytkowników komputera. Warto też wspomnieć o wbudowanej możliwości zmiany motywu graficznego, a także funkcji do optymalizacji i wykonania pozostałych czynności za pomocą jednego kliknięcia myszki.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Nie znalazłem
Doskonale rozwalił mi system
ocena użytkownika
22.04.2015 17:52 • Recenzja do wersji 3.6.0

Witam. Program posiada bajerancki interface i to wszystkie jego zalety, jeśli ktoś lubi "wodotryski".
Zainstalowałem. uruchomiłem, wykrył oczywiście sporo błędów ale naprawi jeśli kupisz Pro.
Oczywiście kupiłem. Przecież piszą - 30 dni gwarantowany zwrot pieniędzy - na swojej stronie.
Naprawił. Tak skutecznie, że rozwalił dokumentnie mój system Windows 7/32. Szlag mnie trafił.
Przywróciłem z kopii zapasowej. Ale trochę czasu przez to badziewie straciłem.
Piszę więc o zwrot pieniędzy. Nic, żadnej odpowiedzi, pisze następnego dnia, znowu nic.
Pewnie ich nie zobaczę. Ale przedtem należało poczytać coś o firmie. Mam o to do siebie pretensje.
Zarobiłem to po fakcie. I wiecie co - fantastyczne: adres siedziby firmy nieznany a telefon - będzie dostępny wkrótce!!.
Czyli - Pisz Pan na Berdyczów. Farsa!!!! Banda oszustów. Musiałem tak ostro bo to pierwszy przypadek z jakim się spotkałem, takiego wyłudzania pieniędzy od naiwniaków (szkoda, że też nim zostałem).
Nie kupujcie tego badziewia. Co mnie podkusiło - przecież mam System Ninja, CCleaner, Reg Organizer, Sysinternals Suite i to jest optymalny zestaw programów, które polecam wszystkim zainteresowanym dbałością o system.
Pozdrowienia - i uczcie się na błędach innych - po to o mojej przygodzie z Cloud System Booster 3.6.0. napisałem.