CloudBacko Pro CloudBacko Pro 3.7.0.0

Strona główna Windows Narzędzia Archiwizacja danych
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie

CloudBacko Pro to nic innego, jak proste w obsłudze narzędzie umożliwiające sporządzanie kopii zapasowych wybranych plików lub całych katalogów.

W przypadku CloudBacko Pro na uwagę zasługuje czytelny interfejs oparty na modnych kafelkach znanych chociażby z systemu operacyjnego Windows 10. Domyślnie użytkownik może wykonać back-up zawartości pulpitu, a także folderów Dokumenty oraz Ulubione, lecz nic nie stoi na przeszkodzie, by samemu wybrać dane, jakie znajdą się w kopii zapasowej. Warto również wspomnieć, że aplikacja zawiera także funkcję przywracania.

Podczas korzystania z CloudBacko Pro nie należy obawiać się, że ważne dokumenty trafią w niepowołane ręce. W ustawieniach programu możemy zdefiniować hasło bez którego uruchomienie opisywanego narzędzia będzie niemożliwe. Istnieje również opcja wysyłania raportów związanych z tworzeniem kopii zapasowych na wskazany adres e-mail.

CloudBacko Pro oferuje możliwość ręcznego tworzenia kopii zapasowej, ale oprócz tego może pracować także zgodnie z ustalonym wcześniej harmonogramem, sporządzając back-up danych na przykład raz w tygodniu.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!