r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

CloudMagic - dynamiczna wyszukiwarka w Gmailu i nie tylko

Strona główna Aktualności

Niedawno informowaliśmy o eksperymentach Google związanych z dynamicznym aktualizowaniem wyników w wyszukiwarce internetowej. Okazuje się, że dzięki usłudze CloudMagic możemy uzyskać podobną funkcjonalność w Gmailu.

CloudMagic to niedawno uruchomiona usługa działająca w chmurze obliczeniowej, która do poprawnej pracy wymaga zainstalowania w przeglądarce specjalnego rozszerzenia. Aktualnie dodatki te dostępne są dla Firefoksa i Chrome, dzięki czemu użytkownicy mogą zobaczyć w webowym kliencie Gmaila dodatkowy pasek wyszukiwania. Pozwala on na błyskawiczne przeszukiwanie zawartości skrzynki w poszukiwaniu interesujących nas maili - co ważne, wyniki wyświetlają się natychmiast i aktualizowane są w czasie rzeczywistym, w miarę jak wpisujemy poszukiwaną frazę. Jak w praktyce prezentuje się omawiana usługa, możemy przekonać się, oglądając przygotowany film demonstracyjny.

Twórca CloudMagic - firma Webyog z Santa Clara - zapowiedział, że wkrótce ich usługa będzie współpracować także z Dokumentami Google oraz usługą pocztową Yahoo! i Windows Live Hotmail.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   

Trwa konkurs "Ogól naczelnego", w którym codziennie możecie wygrać najnowsze maszynki systemowe Hydro Connect 5 marki Wilkinson Sword.

Więcej informacji

Gratulacje!

znalezione maszynki:

Twój czas:

Ogól Naczelnego!
Znalazłeś(aś) 10 maszynek Wilkinson Sword
oraz ogoliłaś naszego naczelnego!
Przejdź do rankingu
Podpowiedź: Przyciśnij lewy przycisk myszki i poruszaj nią, aby ogolić brodę.