CloudMesh CloudMesh 1.3.0.0

Strona główna Windows Phone Biuro
Pobierz program
lub zeskanuj:

CloudMesh to rozbudowany menager plików systemowych oraz tych przetrzymywanych w popularnych usługach chmurowych. Wspiera między innymi: Dropbox, Box, GoogleDrive, MeoCloud, Facebook, Onedrive, Mega. Kolejne są dodawane wraz z aktualizacjami.

CloudMesh zapewnia kompleksową obsługę kont w ramach możliwości jakie oferuje ich api. Czasem ustępuje ilością funkcji aplikacjom dedykowanym, ale wszystkie najbardziej niezbędne są dostępne z jej poziomu. Pliki możemy kopiować, przenosić, przeglądać i udostępniać, operacje te są dostępne pomiędzy różnymi usługami. Nic więc nie stoi na przeszkodzie by dokumenty z Mega zapisać w wybranym folderze na karcie pamięci.

W nawigacji pomaga jeden wspólny i spójny interfejs. W wersji darmowej drażnią reklamy u dołu ekranu, sama nawigacja nie powinna sprawiać problemu. Wymaga krótkiej chwili na zapoznanie (zwłaszcza gdy dodamy kilka chmur i lokalizacji). Z poziomu programu możemy edytować to w jaki sposób będą wyświetlane pliki. Sporą zaletą jest też obsługa wielu kont w ramach jednej chmury oraz polska wersja językowa. Dostępne są dwie wersje CloudMesh, darmowa oraz płatna w cenie około 8zł.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!