CloudSix for Dropbox CloudSix for Dropbox 1.3.2.0

Strona główna Windows Phone Biuro
Pobierz program
lub zeskanuj:

Nieoficjalna aplikacja do obsługi popularnej chmury Dropbox. Za jej stworzenie odpowiada Rudy Huyn, autor znany z tworzenia nieoficjalnych aplikacji do popularnych usług. Znany na tyle, że sam Microsoft nawiązał z nim współpracę.

CloudSix for Dropbox to obecnie najlepsza aplikacja do obsługi Dropboxa dostępna na Windows Phone. Główny ekran aplikacji dzieli się na trzy części. Centralna to lista folderów i plików, za lewą krawędzią ukryto dostęp do opcji i menu, a po prawej listę ulubionych. Dzięki takiemu rozwiązaniu w centrum mamy zawsze to co najważniejsze, a po bokach dostęp do najważniejszych opcji oraz plików. Nie zabrakło podstawowych operacji na plikach takich jak przenoszenie, otwieranie, udostępnianie czy też kasowanie. CloudSix for Dropbox wspiera automatyczną synchronizację zdjęć, dzięki czemu nowo wykonane zdjęcia będą trafiały na nasz dysk w chmurze.

W ustawieniach możemy wybrać jeden z dwóch tematów graficznych oraz ustawić transparentny kafelek (wspierany w Windows Phone 8.1). Niektórzy docenią zapewne fakt, iż CloudSix for Dropbox wspiera obsługę wielu kont. Dostęp do wszystkich możliwości aplikacji jest darmowy. Ceną za to są reklamy pojawiające się u góry ekranu. Aby się ich pozbyć należy dokonać opłaty w wysokości 4,49 zł.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!