Clue – Śledzenie okresu Clue – Śledzenie okresu 36.0

Strona główna Android Zdrowie i aktywność Aplikacje dla kobiet
Pobierz program
lub zeskanuj:

Clue to aplikacja do śledzenia zdrowia menstruacyjnego i seksualnego, która łączy naukę i analizę danych, by pomóc dostrzec unikalne wzorce w cyklu menstruacyjnym. Aplikacja przypomina też o miesiączce, PMS oraz dniach płodnych. Aplikacja została doceniona przez Amerykańskie Kolegium Położników i Ginekologów.

Clue powstała, by kobiety nie dawały się zaskoczyć i miały kontrolę nad swoim zdrowiem. Aplikacja pozwala poznać stałe cechy cyklu, prowadzić dziennik samopoczucia, bólów, nastroju, stanu śluzu szyjkowego, stosowanej antykoncepcji, stosunków i wielu innych aspektów życia. By lepiej poznać swoje ciało i jego reakcje, można zapisywać nawet takie informacje, jak stan włosów. Im więcej danych zostanie wprowadzonych, tym lepiej aplikacja będzie przewidywać kolejne cykle.

W aplikacji znajdziemy także kompletne informacje na temat cyklu i zdrowia kobiety, łącznie z bibliografią medyczną i naukową. Jest to jedna z niewielu aplikacji, która traktuje sprawy związane z kobiecą seksualnością naukowo, bez kwiatków i eufemizmów. Dane można zabezpieczyć hasłem.

Twórcy aplikacji zastrzegają, że Clue jest jedynie aplikacją pomocniczą i nie zastąpi skutecznej antykoncepcji.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!