Clustertruck 0.1.5.1

Strona główna Windows Gry Platformowe
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Clustertruck to jeden z tych projektów, które mogą szturmem zdobyć serca graczy, a wszystko dzięki niecodziennemu pomysłowi na rozgrywkę. Mamy tutaj do czynienia ze stale rozwijanym produktem, stanowiącym w gruncie rzeczy platformówkę, ale w o wiele bardziej dynamicznym ujęciu. Skaczemy tutaj bowiem po dachach rozpędzonych ciężarówek, starając się nie spaść z nich, gdyż to oznacza rozpoczęcie etapu od nowa.

Główne zadanie to dotrzeć do mety, dobrze oznaczonej i widocznej już z daleka. Problem w tym, że nie wiadomo, kto wydawał kierowcom prawa jazdy, ponieważ zachowują się często nieracjonalnie, uderzając w samochody innych z konwoju. Koziołkowanie jest na porządku dziennym, co oznacza upadek, jeśli akurat byliśmy na dachu pojazdu. Da się między nimi przeskakiwać, z rozpędu i ze spowolnieniem czasu.

Wraz z przebywaniem kolejnych poziomów, rośnie poziom skomplikowania zadania oraz absurdalności trasy przejazdu. Wąski wąwóz i ścisk to bułka z masłem przy późniejszych ruchomych górach, rozpadających się realistycznie po uderzeniu w nie ciężarówką, czy systemie wirujących belek, rozrzucających samochody jak zabawki. Trzeba kombinować, które auto ma szansę przetrwać, a także gdzie na nim stanąć...

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
  #3 09.04.2016 13:06

TA GRA MI BARDZO ZAMULA INTERNET ALE COCIAŻ JEST FAJNA

darek719   42 #2 29.03.2016 17:49

Fajna gra, ciekawy pomysł i wykonanie też nie najgorsze.

mario66   4 #1 06.03.2016 10:24

Portal DP się stacza poczytajmy (Strona dpcdn-s09.pl została zgłoszona jako zawierająca niechciane oprogramowanie i została zablokowana zgodnie z ustawieniami bezpieczeństwa.) ale za coś trzeba opłacić imprezy w zamku i hostessy.