r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Co Było Grane 2.1.2.0

Strona główna Windows Phone Multimedia

Co Było Grane to przydatne narzędzie dla wszystkich miłośników radia i muzyki. Za pomocą aplikacji można odnaleźć piosenki, które słyszeliśmy na mieście, w autobusie, u znajomych i zapadły nam w pamięć. Wystarczy pamiętać stację oraz przybliżoną godzinę.

Galeria programu

Ekran główny aplikacji dzieli się na 3 zakładki: aktualnie grane, radiostacje i ulubione. Pierwsza z ich pozwala w łatwy sposób wyłowić właśnie grany utwór. Jeżeli mamy smartfon przy sobie, a warunki nie pozwalają na skorzystanie z programów rozpoznających dźwięk, wystarczy spojrzeć na listę. W przypadku nagrań archiwalnych należy przejść do listy stacji.

Określając datę oraz zakres godzinowy otrzymamy listę granych wtedy piosenek. Przy każdej widnieje odnośnie do YouTube, pomaga to w identyfikacji jeżeli w głowie została nam tylko melodia. Interfejs choć nie zachwyca wykonaniem jest intuicyjny. Aplikacja dostępna jest za darmo.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.