Co byś wolał? Co byś wolał?

Strona główna Android Gry Logiczne i karciane
Pobierz program
lub zeskanuj:

Co byś wolał to darmowy quiz, w którym nie liczy się prawidłowa odpowiedź, ale to, by była ona jak najbardziej zgodna z liczbą głosów innych użytkowników.

Liczy się to, co lubisz

Poszczególne zagadnienia dostępne w grze Co byś wolał zostały podzielone na wiele interesujących kategorii, takich jak np. zwariowane, twoje życie, pieniądze, miłość, związki, obrzydliwe, dziwactwa, szkoła, internet, YouTube, łatwa kasa i technologia. Łącznie mamy do dyspozycji setki pytań wymagających podejmowania trudnych decyzji.

Nieskończona rozgrywka dla jednego i wielu graczy

Co byś wolał zostało skonstruowane w taki sposób, by bawić zarówno tych, którzy preferują rozgrywkę jednoosobową, jak i osób lubiących tryb multiplayer. Warto również odnotować, że gra umożliwia dodawanie własnych pytań, dzięki czemu po wyczerpaniu puli udostępnionej przez twórców możemy wykazać się kreatywnością, tworząc nową zawartość.

Jak wyglądają mikropłatności?

Odblokowywanie nowych kategorii w grze Co byś wolał odbywa się po zdobyciu określonej liczby gwiazdek, które możemy zdobyć w toku rozgrywki lub kupić za prawdziwe pieniądze (sama gra jest bezpłatna). 10 gwiazdek otrzymamy oglądając reklamy, za 100 trzeba zapłacić 2,99 zł, a za 1500 gwiazdek aż 25,99 złotych. Na uzyskanie dostępu do nowej kategorii należy przeznaczyć 30 gwiazdek.

Co byś wolał to:

  • wciągający quiz niewymagający żadnej wiedzy
  • rozgrywka dla jednego i wielu graczy
  • sporo kategorii do wyboru (większość z nich trzeba odblokować)
  • możliwość dodawania własnych pytań
  • darmowa gra z mikropłatnościami

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!