Co do biura? Alternatywy dla Microsoft Office

Strona główna Aktualności

O autorze

Wczoraj opublikowaliśmy materiał poświęcony promocji cenowej na pakiety OpenOfficePL. Okazało się, że temat wzbudził wiele kontrowersji wywołanych wątpliwościami co do licencji, wiele osób dziwiło się dlaczego w ogóle jest płatny skoro można go pobrać za darmo. Pojawiały się również pytania czym właściwie różni się OpenOfficePL od OpenOffice.ux.pl.

W związku z wątpliwościami wielu Czytelników w tym zakresie postanowiliśmy dziś opublikować artykuł Co do biura? Alternatywy dla Microsoft Office. Michał Śliwa w ramach tej publikacji przedstawia pokrótce różnice pomiędzy różnymi pakietami opartymi na kodzie udostępnionym przez firmę Sun Microsystems, kładąc nacisk na wersje płatne najpopularniejszych w Polsce pakietów OpenOfficePL i OpenOffice.ux.pl.

Lektura publikacji powinna odpowiedzieć na większość pytań, które pojawiały się w komentarzach do wspomnianego, wczorajszego materiału. Artykuł pomoże również każdemu odpowiedzieć na pytanie czy warto inwestować w płatne wersje pakietów i oczywiście na podstawowe pytanie co wybrać...

Zapraszamy do lektury!

© dobreprogramy
s