r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Co do biura? Alternatywy dla Microsoft Office

Strona główna Aktualności

Wczoraj opublikowaliśmy materiał poświęcony promocji cenowej na pakiety OpenOfficePL. Okazało się, że temat wzbudził wiele kontrowersji wywołanych wątpliwościami co do licencji, wiele osób dziwiło się dlaczego w ogóle jest płatny skoro można go pobrać za darmo. Pojawiały się również pytania czym właściwie różni się OpenOfficePL od OpenOffice.ux.pl.

W związku z wątpliwościami wielu Czytelników w tym zakresie postanowiliśmy dziś opublikować artykuł Co do biura? Alternatywy dla Microsoft Office. Michał Śliwa w ramach tej publikacji przedstawia pokrótce różnice pomiędzy różnymi pakietami opartymi na kodzie udostępnionym przez firmę Sun Microsystems, kładąc nacisk na wersje płatne najpopularniejszych w Polsce pakietów OpenOfficePL i OpenOffice.ux.pl.

Lektura publikacji powinna odpowiedzieć na większość pytań, które pojawiały się w komentarzach do wspomnianego, wczorajszego materiału. Artykuł pomoże również każdemu odpowiedzieć na pytanie czy warto inwestować w płatne wersje pakietów i oczywiście na podstawowe pytanie co wybrać...

Zapraszamy do lektury!

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.