reklama

Co nowego w Hotmailu?

Strona główna Aktualności

O autorze

Administrator infrastruktury obsługującej portal dobreprogramy i pasjonat nowych technologii spod różnych znaków. Przed pracą miłośnik gry w squasha, po pracy fan Formuły 1.

Dzisiaj rano pisaliśmy, co nowego czeka użytkowników wirtualnego dysku Windows Live SkyDrive. Teraz Microsoft ujawnia, jakie nowości wprowadza kolejna spora aktualizacja dla poczty Windows Live Hotmail.

Pierwszą nowością jest otwarcie dostępu do skrzynki za pomocą POP3. Ta, jak może się wydawać - dość archaiczna metoda dostępu do poczty wciąż jest jedną z najbardziej popularnych i nie ma się co dziwić, że użytkownicy Hotmaila również o nią prosili. Po aktualizacji nie trzeba będzie więc używać już Outlooka lub Windows Live Mail - wiadomości będzie można pobrać z dowolnego klienta poczty. Drugą ważną zmianą jest udostępnienie użytkownikom bezpłatnej wersji możliwości pobierania wiadomości z innych kont POP3 bezpośrednio do skrzynki Windows Live Hotmail. Dotychczas z funkcji tej mogli korzystać wyłącznie użytkownicy płatnej subskrypcji.

W Hotmailu wprowadzone mają być także inne drobne zmiany, takie jak pasek Instant Access umożliwiający dostęp do Live Search bezpośrednio z okna tworzenia nowej wiadomości, integracja z Web Messengerem czy kanał wiadomości What's New dla kontaktów. Co ciekawe, zmianie ulegnie także położenie niektórych reklam tak, by były mniej uciążliwe. Nie można również zapomnieć o zapowiadanym już jakiś czas temu planie nieograniczonego powiększania przestrzeni.

© dobreprogramy
reklama

Komentarze

reklama