r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Co nowego w następnej aktualizacji iTunes?

Strona główna Aktualności

Pojawiły się informacje, że iTunes 9.1 przygotowywany w związku z wprowadzeniem przez Apple’a iPadów, będzie obsługiwał e-booki. Ponadto w popularnym programie muzycznym mają pojawić się nowe funkcje - m.in. automatyczna kompresja danych.

Serwis MacRumors podał nieoficjalne informacje dotyczące najnowszej wersji iTunes 9.1. Aktualizacja programu do odtwarzania muzyki pojawi się niebawem, a związana będzie z rozpoczęciem sprzedaży tabletu iPad. Nowe urządzenie Apple’a ma obsługiwać e-booki, które pobierane będą z internetowego sklepu iBooks dołączonego do iTunes.

Ponadto aktualizacja iTunes wprowadzi kilka zmian w wyglądzie programu. Między innymi zakładka Książki audio zostanie zastąpiona przez nową kategorię Książki. Będzie można tam przechowywać nie tylko audiobooki, ale również e-booki ze sklepu iBooks. Pojawi się także rozszerzona wersja Genius Mixer - narzędzia do miksowania piosenek. Użytkownik będzie mógł teraz lepiej zarządzać miksami (dodawanie nazw, proponowanie własnych utworów). Będzie można też usunąć Geniusa z iTunes. Zdaniem MacRumors pojawi się także możliwość automatycznego konwertowania plików do formatu AAC (128 kbps). Obecnie funkcja ta dostępna jest jedynie dla iPodów shuffle.

r   e   k   l   a   m   a

Nie jest jeszcze znana data wprowadzenia aktualizacji iTunes do wersji 9.1. Obecną wersję programu (9.0.3) można pobrać z naszego vortalu dla komputerów z systemem Mac OS X i Windows.

© dobreprogramy

Komentarze

Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.