r   e   k   l   a   m   a
reklama

Co przygotowuje Sony na 2012 rok?

Strona główna Aktualności

O autorze

W ubiegłym tygodniu odwiedziliśmy z kamerą Sony Open House 2012, coroczną konferencję, gdzie firma Sony prezentuje nowości, które właśnie pojawiły się na rynku lub dopiero pojawią się w ciągu roku.

Sony Open House składa się z dwóch części. Pierwszą są prezentacje, na których przedstawiciele wszystkich najważniejszych działów Sony dokonują krótkiego omówienia swoich planów na nadchodzące miesiące. Po prezentacjach uczestnicy natomiast mają możliwość przetestowania omawianych produktów na własnej skórze podczas specjalnej wystawy. Znalazły się tam naturalnie telewizory Bravia, kamery Handicam, kompaktowe aparaty fotograficzne Cybershot i lustrzanki Alfa. Nas jednak najbardziej interesowały oczywiście notebooki Vaio, tablety, a także konsole PlayStation (z kontrolerem Move oraz przenośne konsole Vita) i sprzęt muzyczny.

Twoja przeglądarka nie obsługuje Flasha i HTML5 lub wyłączono obsługę JavaScript...

Zapraszamy do obejrzenia naszej wideorelacji z Sony Open House 2012. Konferencja odbyła się w bardzo przyjemnych „okolicznościach przyrody”, w hotelu Ossa nieopodal Rawy Mazowieckiej.

© dobreprogramy
reklama
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

reklama
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieAsus VivoBook Flip 14: laptop, który staje się tabletem