Co robi ESET w Polsce i jak się w nim znaleźć?

Strona główna Aktualności

O autorze

W redakcji dobrychprogramów mieliśmy okazję gościć Jakuba Dębskiego, dyrektora polskiego oddziału firmy ESET, który znajduje się w Krakowie. Polecamy zapis wideo krótkiej rozmowy, podczas której poruszamy kilka różnych tematów.

Przede wszystkim pytaliśmy o to, czym zajmuje się obecnie krakowskie biuro — jest to bowiem w tej chwili największy zagraniczny oddział firmy ESET, której centrala mieści się w Bratysławie na Słowacji. Okazuje się, że znaczenie polskiego oddziału rośnie dynamicznie, a pracujący tam analitycy i programiści znajdują coraz większe uznanie u swoich słowackich szefów. Wiąże się to także z nieustanną rekrutacją nowych pracowników, która — co najciekawsze — nie polega na wysyłaniu CV i listów motywacyjnych, a posiadane wykształcenie ustępuje miejsca faktycznym umiejętnościom... Każdy ma szanse.

Twoja przeglądarka nie obsługuje Flasha i HTML5 lub wyłączono obsługę JavaScript...

Jeśli chcecie dowiedzieć się więcej, koniecznie obejrzyjcie wywiad. Bardziej szczegółowo o rekrutacji w polskim oddziale ESET pisaliśmy także wcześniej przy okazji relacji z jego otwarcia w 2010 roku.

© dobreprogramy

Komentarze