Co się dzieje z nowym Office 14?

Strona główna Aktualności

O autorze

Administrator infrastruktury obsługującej portal dobreprogramy i pasjonat nowych technologii spod różnych znaków. Przed pracą miłośnik gry w squasha, po pracy fan Formuły 1.

Wersja beta Windows 7 wydana, prace postępują, premiera oczekiwana w drugiej połowie tego roku. A co z Office 14, następcą Office 2007? Póki co zastanawiająca cisza...

Ci, którzy po cichu liczyli na kolejną podwójną premierę prawdopodobnie tym razem zawiodą się - nic nie wskazuje na to, aby Microsoft miał wydać Windows 7 i Office 14 razem. Wielka premiera Visty i Office 2007 raczej się więc nie powtórzy. Prace nad Office 14 są na razie w bardzo wczesnej fazie, nikt nie widział jeszcze oficjalnych screenów, Microsoft nie podaje też żadnych konkretnych dat. W serwisie Neowin pojawił się co prawda screen rzekomo prezentujący program Grava zintegrowany z nowym pakietem Office, ale nagromadzenie etykiet w stylu "Lorem ipsum" raczej ogranicza jego wiarygodność.

Wygląda więc na to, że na nowy pakiet Office przyjdzie nam poczekać do roku 2010. Nie wiadomo również, kiedy rozpocznie się program beta i czy będzie publiczny. Według wcześniejszych informacji pierwsza wersja miała zostać wydana jeszcze w listopadzie ubiegłego roku.

© dobreprogramy

Komentarze

Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieRecenzja Xiaomi Mi Mix 2S. Naprawdę świetnie, ale jeszcze bez perfekcji