Co się stało z darmową wersją Google Apps?

Strona główna Aktualności

O autorze

Dzisiaj ze strony rejstracyjnej Google Apps zniknęły linki do bezpłatnej, standardowej, wersji usługi Google Apps - pakietu usług Google dostępnych online, takich jak Gmail, Google Calendar czy Google Docs, przygotowanego pod kątem firm i korporacji. Bezpłatna wersja Standard została stworzona dla małych firm, grup i społeczności.

Jak się okazało, link zniknął ze strony Google przez przypadek - pracownicy firmy testowali różne wersje nowego wyglądu strony i jedna z nich pozbawiona została linku do formularza rejestracyjnego. Google przeprosił za zaistniałą sytuację, strona rejestracyjna pojawiła się ponownie w witrynie, a firma zapewnia, że nie zrezygnuje z dalszego świadczenia bezpłatnej wersji usługi.

Google Apps pozwala firmom na komunikację między pracownikami oraz ułatwia pracę grupową i bezpieczne udostępnianie dokumentów. Coraz więcej korporacji, organizacji i instytucji decyduje się na zmianę swoich dotychczasowych aplikacji biurowych na rozwiązania Google. Świetnymi przykładami takich migracji jest miasto Waszyngton oraz system dla uczniów w australijskich szkołach.

© dobreprogramy

Komentarze

Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieNowość w Mapach Google. Nawigacja będzie skuteczniejsza