r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Co w systemie piszczy? Łatwo sprawdzić...

Strona główna Aktualności

Dziś umieściliśmy w serwisie znakomity program, a w zasadzie trzy jego wersje - AIDA System Information 3.50. Program wyposażony jest w funkcje umożliwiające uzyskanie wyjątkowo szegółowych informacji o naszym sprzęcie i oprogramowaniu. AIDA dysponuje bazą przeszło 24 tys. komponentów, sugeruje rozwiązania mogące poprawić wydajność systemu, a nawet podaje linki do stron, na których możemy zaktualizować sterowniki do sprzętu, na temat którego wyświetlane są informacje. AIDA jest bardzo wygodna w obsłudze i może być przydatna zarówno użytkownikom poszukującym podstawowych informacji jak i tym, których interesują bardzo zaawansowane szczegóły. Program jest zupełnie bezpłatny i w całości spolszczony :)

Program dostępny jest w wersjach: Enterprise, Network oraz Personal, wszystkie dostępne są w dziale: PROGRAMY -> Narzędzia -> Programy testujące

Zapraszamy do pobierania...

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   

Trwa konkurs "Ogól naczelnego", w którym codziennie możecie wygrać najnowsze maszynki systemowe Hydro Connect 5 marki Wilkinson Sword.

Więcej informacji

Gratulacje!

znalezione maszynki:

Twój czas:

Ogól Naczelnego!
Znalazłeś(aś) 10 maszynek Wilkinson Sword
oraz ogoliłaś naszego naczelnego!
Przejdź do rankingu
Podpowiedź: Przyciśnij lewy przycisk myszki i poruszaj nią, aby ogolić brodę.