Co-Op

Strona główna Windows Gry Zręcznościowe
Pobierz progr​am
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Gdyby klasyczny model kosmicznej strzelanki rozłożyć na dwa statki i odjąć bronie pokładowe, wyszedłby z tego właśnie bezpłatny projekt Co-Op. W tej bardzo stylowej graficznie grze naszym zadaniem jest bronić się przed kolejnymi falami kosmicznych robali oraz najeźdźców różnorakich. Jedynym sposobem na pozbycie się ich jest cięcie wrogów wiązką plazmową rozpiętą między naszymi jednostkami. Nie jest to łatwe.

Każdą z jednostek sterujemy niezależnie. Z jednej strony pozwala to wytrenować zręczność przy graniu w pojedynkę, a z drugiej scementować przyjaźń, kiedy bardziej zgodnie z tytułem produkcji zaprosimy do zabawy przed komputerem kolegę. Trafienie któregokolwiek ze statków na chwilę wyłącza wiązkę. Każda kolejna fala nieprzyjaciół wprowadza do rozgrywki nowe rodzaje przeciwników. Stopniowo stale robi się trudniej.

Na wyjątkową pochwałę zasługuje oprawa graficzna. Wszystkie obiekty w kosmosie zostały ręcznie wyrysowane i przypominają wycinankę. Tyczy się to statków, wiązki, planet plus oczywiście obcych. Nawet efekty towarzyszące likwidowaniu wrogów przypominają dymki żywcem wyciągnięte z komiksowych starć. Główny cel zabawy to osiągnięcie jak najwyższego dorobku punktowego. Warto jest powiększać mnożnik.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!