Cocktail 4.1.3 kompatybilny z Leopardem

Strona główna Aktualności

O autorze

Pojawiła się nowa wersja narzędzia Cocktail 4.1.3 dla Mac OS X, które pomimo małych rozmiarów daje użytkownikowi duże możliwości optymalizacji i konfiguracji systemu operacyjnego.

Cocktail jest użytecznym dla użytkowników systemu Mac OS X zestawem narzędzi, które dają możliwość szybkiego i prostego zarządzania środowiskiem, jego optymalizacji i modyfikacji graficznego interfejsu użytkownika. Znacznie upraszcza korzystanie z zaawansowanych funkcji systemowych UNIXa, pomagając w ten sposób "wycisnąć" jak najwięcej z komputera, na którym jest zainstalowany.

Najnowsza wersja jest w pełni kompatybilna z Mac OS X 10.5.4, niweluje błędy z zakładkami w Firefoxie 3, które podczas czyszczenia zawartości pamięci podręcznej przeglądarki zmieniały swoją kolejność. Swoje rozwiązanie znalazł także problem deinstalatora, który nie mógł zresetować UDP do wartości domyślnych.

Cocktail 4.1.3 (Leopard Edition) przeznaczony dla systemu operacyjnego Mac OS X 10.5.x pobrać można z oficjalnej strony producenta. Dostępne są tam także edycje dedykowane dla starszych wydań Mac OS X.

© dobreprogramy