reklama

CodeCamp w Krakowie

Strona główna Aktualności

O autorze

Rozpoczęła się rejestracja na konferencję CodeCamp 2009 w Krakowie, o której już dzisiaj wspominaliśmy.

CodeCamp to konferencje o tematyce .NET, organizowane "przez programistów dla programistów" na całym świecie. Spotkanie z tego cyklu zostało zorganizowana po raz pierwszy w Polsce w ubiegłym roku, właśnie w Krakowie. Tegoroczna edycja zapowiada się niezwykle interesująco, będzie też trwała dłużej bo aż 2 dni. Zbliża się zatem prawdopodobnie największa impreza o tej tematyce i charakterze, organizowana w tym roku w Polsce.

Konferencja odbędzie się w dniach 30-31 maja i zostanie podzielona na 2 ścieżki - .NET (dzień pierwszy) i SQL (dzień drugi). W ramach ścieżki .NET będzie można posłuchać wykład m.in. na temat Software Development Life Cycle z Team Foundation Server 2008, Workflow Foundation 4.0, programowaniu równoległym i rozproszonym w Visual Studio 2010, platformie ASP.NET MVC, cloud computing i Windows Azure czy zasad SOLID. W ramach ścieżki SQL zaplanowano sesje na temat m.in. rozszerzenia języka T-SQL - Data Mining Extensions DMX oraz języka MDX, procedur składowanych, funkcji użytkownika (UDF) w Microsoft SQL Server czy rozszerzonych zdarzeń (Extended Events - XE) i Spatial Data w SQL Server 2008. Szczegółowy opis poszczególnych sesji można znaleźć w agendzie.

Spotkanie organizowane jest przez pasjonatów skupionych w Krakowskiej Grupie Deweloperów .NET, grupie .NET na Politechnice Krakowskiej, Śląskiej Regionalnej Grupie Microsoft oraz Polskiej Grupie Użytkowników SQL Server. Vortal dobreprogramy jest patronem medialnym wydarzenia.

Krakowski CodeCamp odbędzie się w sali konferencyjnej "Kotłownia" na terenie Politechniki Krakowskiej przy ul. Warszawskiej 24. Udział w konferencji jest bezpłatny, wymagana jest jednak wcześniejsza rejestracja. Warto dodać, że podczas spotkania będzie można zdobyć koszulki dobrychprogramów.

Szczegółowe informacje można znaleźć na stronie codecamp.pl.

© dobreprogramy

Komentarze

reklama